Menü Kapat

İnsanların toplu halde bulunduğu ortamlarda havaalanları, yolcu otobüs terminalleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, toplantı salonları, sinema, tiyatro salonları ve benzeri yerlerde ise gece veya insanların olmadığı tatil günlerinde saat ve zaman ayarlı ozonlama yapılarak, sonrasında ozonun zararsız ilk formu olan oksijene dönmesi için yeterli zaman sağlanmalıdır. Bütün bu işlemlerin doğru yapılıp yapılmadığı ise ozon dedektörleri ve ozon analizörleri ile test edilmelidir.

Sabit Dedektörler-BTN Serisi

BTN Serisi ozon gaz dedektörleri; ozon gazı uygulanmış yaşam alanlarında kalıntı ozon düzeyi Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği 0,1 mg/L (ppm) in yukarısında ise kırmızı led, altında ise yeşil led göstergeleriyle ortamın kullanılabilir olup olmadığı konusunda uyarı verir. Ekonomik ve kullanımı kolaydır.

Sabit Dedektörler-PQ Serisi

PQ Serisi ozon gaz dedektörleri; ozon gazı uygulanmış alanlarda ozon düzeyini algılayıp diğer makine ve ekipmanlarla entegre çalışarak ortamın insanların kullanımına elverişli olup olmadığını bildirir. Programlanan değerde 4-20 mA analog ve role çıkışı verebilmektedir. Endüstriyel uygulamalar için daha uygun olan model, dijital göstergelidir. ATEX, IECEx, EN 60079-29-1 ve SIL2 sertifikalarıyla beraber IP65 koruma sınıfıyla en zorlu ortam koşullarında kullanılmaya hazırdır. Kalibrasyon mümkündür.

Taşınabilir Dedektörler-Gasman

Gas-Pro Portatif Gaz Dedektörü, ortamda bulunması istenmeyen gazları algılayarak, uyarı veren tamamen güvenilir bir gaz algılama ekipmanıdır. Kişisel veya taşınabilir güvenlik uygulamaları için hem tek gaz hem de çoklu gaz algılama yapabilen seçenekleri mevcuttur.

Komyo Kitagawa Gaz Dedektör Tüp Sistemi

Renk Değiştirme Yöntemi ile Anlık Gaz Ölçüm Sistemi ve AP-20 Pompa. (İnorganik - organik gazlar için genel tespit tüpleri)

Müşteri Hizmetleri
tr_TRTR_TR