Menü Kapat

Dezenfeksiyon ve Arıtma Sistem Projelendirme Şirketi

Dünya’da yüz yıldır kullanılmakta olan ozonlama teknolojisi; Türkiye’de otuz yıla yakın süredir genellikle su fabrikalarının, şehir şebeke sularının ve yüzme havuzlarının  dezenfeksiyonunda kullanılmaktadır. Ozonlama yöntemi, özellikle son yıllarda bulaşıcı hastalıkların artmasıyla daha da önem kazanmıştır. Ozonlamanın; toplu halde çalışılan ve yaşanan ortamlarda insanlar olmadığı zamanlarda uygulandığı takdirde, ortamda var olan hastalık yapıcı bakteri ve virüsleri etkisiz hale getirdiği kanıtlanmıştır.

Şirketimiz; endüstriyel işletmelerin ihtiyaçları olan makine ekipmanların projelendirilmesi konularında da hizmet vermektedir. Faliyet alanlarımız; ozon jeneratörü imalatı, ozonlama sistem kuruluşları, içme sularının dezenfeksiyonu, koku giderimi, ortam dezenfeksiyonu, iklimlendirme ve şartlandırma sistemlerinde ozon gazı kullanımının projelendirilmesini içermektedir.

Son yıllarda küçük işletmeler ve yaşam alanlarında kullanılmak üzere mini ve taşınabilir ozon jeneratörleri üretimini de gerçekleştirmekteyiz.

İmalat ve satışını gerçekleştirdiğimiz ozon jeneratörleri, başta Türkiye’de su ve gıda işletmeleri olmak üzere yurtdışında; Irak, İran, Suudi Arabistan, Libya, Mısır, Sudan, Somali, Sao Taome, Kosova, Bosna, Azerbaycan ve Kıbrıs’ta çalışmaktadır.

 • 5.310,00

  Model : TURKUAZ FO 1000 Güç : 95 W Üretim...

 • 944,00

  BEYAZ FO 30 , prize takılarak çalışan bir ozon ve...

 • 3.540,00

  Model : PRODA FO 200 Güç : 65 W Üretim...

 • 3.540,00

  Model : PRODA DO 300 Güç : 65 W Üretim...

Müşteri Hizmetleri
tr_TRTR_TR